פרופיל חברה

חברת MSI Glass בע''מ נוסדה בחיפה בשנת 1982 תחת השם מ.ס.י זכוכית ובמהלך כל שנות פעילותה התמחתה בשיווק מראות וזכוכיות לשוק הפרטי והמוסדי כאחד .

הניסיון והידע הרב שרכשה החברה הובילו את הנהלת החברה להקמתו של מפעל חדיש ומתקדם לעיבוד זכוכיות בגוש שגב בצפון, MSI Glass המפעל שהחל לפעול בשנת 2009 נבנה בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביותר תוך שימוש באמצעים וטכנולוגיות מהמתקדמים ביותר בעולם ובכוח אדם מנוסה ומיומן .

הנהלת החברה וצוות העובדים כאחד זמינים בכל עת לרשות הלקוחות במטרה לספק מגוון גדול ביותר של פתרונות בזכוכית והצללה תחת קורת גג אחת לשביעות רצונכם המלא .

פרויקטים

מחלקת הפרויקטים של MSI Glass מתמחה בפיתוח וייצור מוצרים שונים והתקנתם בבית הלקוח , בנוסף החברה מבצעת פרויקטים קבלניים בכל היקף ומלווים את הלקוחות החל משלב התכנון ועד לייצור והתקנה בשטח לשביעות רצונם המלאה .

לחברה צוותי עבודה מיומנים בהתקנת עבודות זכוכית שונות וזמינה לכך בכל רחבי הארץ

קשרי לקוחות

קשרי העבודה של MSI Glass עם לקוחותיה הרבים מבוססים על רמת שירות גבוהה תוך הקפדה על איכות המוצרים וזמינותם.

הנהלת החברה והצוות המקצועי זמינים בכל עת וקשובים לבקשות השונות של הלקוחות ,ויחד נעשה כל הניתן לספק לכל לקוח את דרישותיו .

בקרת איכות

MSI Glass מקפידה לשמור על מערך איכות על פי כל התקנים הישראלים והבינלאומיים ומנהלת מערך פיקוח על איכות השירות ואיכות הייצור .

מוצרי החברה מעובדים תחת פיקוח והשגחה צמודים ומסומנים בתו תקן ישראלי לזכוכית כנדרש ע''י מכון התקנים הישראלי .

קטלוג מוצרים

חדשות ועדכונים כל העדכונים החשובים ללקוחותנו

מוצר השנה

ST-500

בקר אלקטרוני מונחה שלט , הוא פיתוח פורץ דרך בעולם הצילונים והוא פיתוח חדשני ומוביל של חברת STAR BLINDS , הבקר האלקטרוני אחראי על מגוון פעולות שונות שניתן לבצע הרבה מעבר להרמה והורדה של הוילון הוא גם שולט בזווית ההטיה של הצילון וגם כן קיימת אפשרות חיבור הבקר לחיישן אור ,אפשרות תכנות הבקר לפתיחה /סגירה/הטיה לפי שעות שהוגדרו מראש ע"י הלקוח . חשוב לציין שגם הבקר האלקטרוני וגם המנוע ושאר הרכיבים בצילון עוברים בדיקות קפדניות של עומסי עבודה בכדי לשמור על רמת איכות גבוהה ואריכות חיים של כל צילון שחברתנו מייצרת .

יצור מתקדם של צילונים

חברת STAR BLINDS רכשה לאחרונה ציוד היקפי חדשני ומתקדם לייצור צילונים במידות שונות ועוביים שונים , אנו מאמינים בחברת STAR BLINDS כי המחויבות שלנו כלפי לקוחותינו היא הדבר החשוב ביותר .

פרויקטים

אנו בחברת STAR BLINDS מספקים את המוצרים שלנו לכלל הלקוחות הפוטנציאלים ואנו מבצעים פרויקטים שונים בכל רחבי הארץ מהקצה הצפוני ועד הדרום באילת הן ללקוחות במישור הפרטי והן למוסדות ציבוריים וממשלתיים כאחד.

פרוייקטים

עבודות החברה המופלאים

צור קשר!

א.ת סח'נין (ליד אצטדיון דוחא) ת.ד. 132
04-6749951
04-6749952
דוא"ל: sglc@walla.co.il